RN50C2002FRE6
RN50C2002FRE6 Vishay Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 20K OHM 1/20W 1% AXIAL
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 20Kohms 1% 50ppm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C2002FRE6 RN50C2002FRE6 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 20K OHM 1/20W 1% AXIAL
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
RN50C2002FRE6 RN50C2002FRE6 Виробник : Vishay / Dale cmfmil-223788.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 20Kohms 1% 50ppm