RN60C1000BRE6
RN60C1000BRE6 Vishay Dale [MIL]
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale [MIL]
Description: RES 100 OHM 1/4W .1% AXIAL
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 100ohms .1% 50ppm.
Інші пропозиції RN60C1000BRE6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1000BRE6 RN60C1000BRE6 Виробник : Vishay / Dale cmfmil-223788.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 100ohms .1% 50ppm