RN60C1001DRE6
RN60C1001DRE6 Vishay Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 1K OHM 1/4W .5% AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 1 kOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1K OHM 1/4W .5% AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.5%, Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 1 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1001DRE6 RN60C1001DRE6 Виробник : Vishay / Dale cmfmil.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 1Kohms .5% 50ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
RN60C1001DRE6 RN60C1001DRE6 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 1K OHM 1/4W .5% AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 1 kOhms