RN60C1002BB14
RN60C1002BB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 10Kohms .1% 50ppm
на замовлення 678 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 1/4W 0.1% AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1002BB14 RN60C1002BB14 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 10K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 485 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RN60C1002BB14 RN60C1002BB14 Виробник : Vishay cmfmil.pdf Res Metal Film 10K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Epoxy AXL Bulk