RN60C1002FB14
RN60C1002FB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 10Kohms 1% 50ppm
на замовлення 2848 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1002FB14 RN60C1002FB14 Виробник : VISHAY VISH-S-A0002472457-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - RN60C1002FB14 - METAL FILM RESISTOR, 10KOHM, 250mW, 1%
tariffCode: 85332100
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: NO
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Qualifikation: MIL-R-10509
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 613 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
RN60C1002FB14 RN60C1002FB14 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 kOhms
Мінімальне замовлення: 5
RN60C1002FB14 RN60C1002FB14 Виробник : Vishay cmfmil.pdf Res Metal Film 10K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Epoxy AXL Bulk
товару немає в наявності