Продукція > VISHAY > RN60C1002FR36
RN60C1002FR36
RN60C1002FR36 Vishay
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Film 10K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±50ppm/°C Epoxy AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 10 kOhms.
Інші пропозиції RN60C1002FR36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1002FR36 RN60C1002FR36 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 kOhms