RN60C1003BB14
RN60C1003BB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 100Kohms .1% 50ppm
на замовлення 3145 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RN60C1003BB14 - METAL FILM RESISTOR, 100KOHM 250mW, 0.1%, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: NO, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded, Widerstandstechnologie: Metal Film, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Qualifikation: MIL-R-10509, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Precision, Widerstand: 100kohm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 250mW, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 8.74mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RN Series, productTraceability: No, Nennspannung: 300V, Produktdurchmesser: 3.68mm, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Produktbreite: -, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1003BB14 RN60C1003BB14 Виробник : VISHAY VISH-S-A0002472457-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - RN60C1003BB14 - METAL FILM RESISTOR, 100KOHM 250mW, 0.1%
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: NO
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded
Widerstandstechnologie: Metal Film
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Qualifikation: MIL-R-10509
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Precision
Widerstand: 100kohm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 250mW
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 8.74mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RN Series
productTraceability: No
Nennspannung: 300V
Produktdurchmesser: 3.68mm
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Produktbreite: -
directShipCharge: 25
на замовлення 178 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
RN60C1003BB14 RN60C1003BB14 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 100K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 100 kOhms