RN60C1004BB14
RN60C1004BB14 Vishay / Dale
cmfmil-223788.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 1Mohms .1% 50ppm
на замовлення 625 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN60C1004BB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1004BB14 RN60C1004BB14 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 1M OHM 1/4W .1% AXIAL