RN60C1004FB14
RN60C1004FB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 1Mohms 1% 50ppm
на замовлення 3501 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1004FB14 RN60C1004FB14 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 1M OHM 1/4W 1% AXIAL