RN60C1022FB14
RN60C1022FB14 Vishay / Dale
cmfmil-223788.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 10.2Kohms 1% 50ppm
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN60C1022FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1022FB14 RN60C1022FB14 Виробник : Vishay Dale [MIL] cmfmil.pdf Description: RES 10.2K OHM 1/4W 1% AXIAL