RN60C10R0FB14
RN60C10R0FB14 Vishay / Dale
cmfmil-1762972.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 10ohms 1% 50ppm
на замовлення 3017 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C10R0FB14 RN60C10R0FB14 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 10 OHM 1/4W 1% AXIAL