RN60C1210FRE6
RN60C1210FRE6 Vishay Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 121 OHM 1/4W 1% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 121ohms 1% 50ppm.
Інші пропозиції RN60C1210FRE6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1210FRE6 RN60C1210FRE6 Виробник : Vishay / Dale cmfmil-223788.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 121ohms 1% 50ppm