RN60C1212BB14
RN60C1212BB14 Vishay / Dale
cmfmil-223788.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 12.1Kohms .1% 50ppm
на замовлення 484 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN60C1212BB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1212BB14 RN60C1212BB14 Виробник : Vishay Dale [MIL] cmfmil.pdf Description: RES 12.1K OHM 1/4W .1% AXIAL