RN60C1212FB14
RN60C1212FB14 Vishay Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 12.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 12.1Kohms 1% 50ppm.
Інші пропозиції RN60C1212FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1212FB14 RN60C1212FB14 Виробник : Vishay / Dale cmfmil.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 12.1Kohms 1% 50ppm