RN60C1240FB14
RN60C1240FB14 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 124ohms 1% 50ppm
на замовлення 380 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN60C1240FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1240FB14 RN60C1240FB14 Виробник : Vishay Dale [MIL] cmfmil.pdf Description: RES 124 OHM 1/4W 1% AXIAL