RN60C1241FB14
RN60C1241FB14 Vishay / Dale
cmfmil-1762972.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/8watt 1.24Kohms 1% 50ppm
на замовлення 943 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN60C1241FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1241FB14 RN60C1241FB14 Виробник : Vishay Dale [MIL] cmfmil.pdf Description: RES 1.24K OHM 1/4W 1% AXIAL