RN60C1242FB14
RN60C1242FB14 Vishay Dale [MIL]
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale [MIL]
Description: RES 12.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 12.4Kohms 1% 50ppm.
Інші пропозиції RN60C1242FB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN60C1242FB14 RN60C1242FB14 Виробник : Vishay / Dale cmfmil.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 12.4Kohms 1% 50ppm