RN73H1ETTP77R7D25
RN73H1ETTP77R7D25 KOA Speer Electronics, Inc.
RN73H.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: RES 77.7 OHM 0.5% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.5%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Resistance: 77.7 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 77.7 OHM 0.5% 1/16W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.5%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Resistance: 77.7 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN73H1ETTP77R7D25 RN73H1ETTP77R7D25 Виробник : KOA Speer Electronics, Inc. RN73H.pdf Description: RES 77.7 OHM 0.5% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 77.7 Ohms
товару немає в наявності
RN73H1ETTP77R7D25 RN73H1ETTP77R7D25 Виробник : KOA Speer KOA_Speer_RN73H_8_21_24.pdf Thin Film Resistors - SMD 77.7Ohm,0402,0.5%,25 ppm,63mW,50V