RN73H1JTTD9100F100
RN73H1JTTD9100F100 KOA Speer Electronics, Inc.
RN73H.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: RES 910 OHM 1% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 910 Ohms
на замовлення 3800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 910 OHM 1% 1/10W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 910 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN73H1JTTD9100F100 RN73H1JTTD9100F100 Виробник : KOA Speer RN73H.pdf Thin Film Resistors - SMD 910Ohm,0603,1%,10ppm ,100mW,75V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
RN73H1JTTD9100F100 RN73H1JTTD9100F100 Виробник : KOA Speer Electronics, Inc. RN73H.pdf Description: RES 910 OHM 1% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 910 Ohms