RN73R1JTTD4532B25
RN73R1JTTD4532B25 KOA Speer Electronics, Inc.
RN73R.pdf
Виробник: KOA Speer Electronics, Inc.
Description: RES 45.3K OHM 0.1% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 45.3 kOhms
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 45.3K OHM 0.1% 1/10W 0603, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 45.3 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN73R1JTTD4532B25 RN73R1JTTD4532B25 Виробник : KOA Speer KOA_Speer_RN73R__8_20_24.pdf Thin Film Resistors - SMD 45.3K OHM .1% 25PPM 1/8W
на замовлення 509 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
RN73R1JTTD4532B25 RN73R1JTTD4532B25 Виробник : KOA Speer Electronics, Inc. RN73R.pdf Description: RES 45.3K OHM 0.1% 1/10W 0603
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 45.3 kOhms