Продукція > VISHAY DALE > RNC50H1002FSRE6
RNC50H1002FSRE6
RNC50H1002FSRE6 Vishay Dale
erc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10K OHM 1/10W 1% AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant, Weldable
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 1/10W 1% AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Weldable, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: S (0.001%), Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNC50H1002FSRE6 RNC50H1002FSRE6 Виробник : Vishay Dale erc.pdf Description: RES 10K OHM 1/10W 1% AXIAL
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms