Продукція > VISHAY > RNC50H1102FSB14
RNC50H1102FSB14
RNC50H1102FSB14 Vishay
erc.pdf
Виробник: Vishay
Metal Film Resistors - Through Hole 11K OHM 1% ERC-50
на замовлення 135 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 11K OHM 1/10W 1% AXIAL, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Weldable, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: S (0.001%), Part Status: Active, Resistance: 11 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNC50H1102FSB14 RNC50H1102FSB14 Виробник : Vishay Dale erc.pdf Description: RES 11K OHM 1/10W 1% AXIAL
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant, Weldable
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.070" Dia x 0.150" L (1.78mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: S (0.001%)
Part Status: Active
Resistance: 11 kOhms