Продукція > ROYALOHM > RNLA09G0474B0E
RNLA09G0474B0E
RNLA09G0474B0E ROYALOHM
resistor_network.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Resistor networks
Description: Resistor network: X; 470kΩ; ±2%; No.of resistors: 8; 0.125W; THT
Operating voltage: 100V
Resistance: 470kΩ
Resistor features: one pin of each resistor connected to common terminal
Mounting: THT
Type of resistor network: X
Operating temperature: -55...125°C
Terminal pitch: 2.54mm
Power: 0.125W
Tolerance: ±2%
Number of resistors: 8
на замовлення 392 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resistor networks, Description: Resistor network: X; 470kΩ; ±2%; No.of resistors: 8; 0.125W; THT, Operating voltage: 100V, Resistance: 470kΩ, Resistor features: one pin of each resistor connected to common terminal, Mounting: THT, Type of resistor network: X, Operating temperature: -55...125°C, Terminal pitch: 2.54mm, Power: 0.125W, Tolerance: ±2%, Number of resistors: 8.
Інші пропозиції RNLA09G0474B0E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNLA09G0474B0E Виробник : Royalohm Resistor Networks & Arrays 125 mW (1/8 W) 2% 470K