RNX025100MFKEE
RNX025100MFKEE Vishay / Dale
rnx-1762482.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 1/2watt 100Mohms 1% 100ppm
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RNX025100MFKEE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNX025100MFKEE RNX025100MFKEE Виробник : Vishay Dale rnx.pdf Description: RES 100M OHM 1% 100 PPM 0.5W
товару немає в наявності