Продукція > VISHAY DALE > RNX02513M0FKLB
RNX02513M0FKLB
RNX02513M0FKLB Vishay Dale
rnx.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 13M OHM 1% 1/2W AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 13Mohms 1% 100ppm 1/2Watt Max..
Інші пропозиції RNX02513M0FKLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNX02513M0FKLB RNX02513M0FKLB Виробник : Vishay / Dale rnx-239759.pdf Metal Oxide Resistors 13Mohms 1% 100ppm 1/2Watt Max.