Продукція > VISHAY DALE > RNX0253M90FKLB
RNX0253M90FKLB
RNX0253M90FKLB Vishay Dale
rnx.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 3.9M OHM 1% 1/2W AXIAL
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 3.9Mohms 1% 100ppm 1/2Watt Max..
Інші пропозиції RNX0253M90FKLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNX0253M90FKLB RNX0253M90FKLB Виробник : Vishay / Dale rnx-239759.pdf Metal Oxide Resistors 3.9Mohms 1% 100ppm 1/2Watt Max.