Продукція > VISHAY DALE > RNX02560M0FKLB
RNX02560M0FKLB
RNX02560M0FKLB Vishay Dale
rnx.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 60M OHM 1% 1/2W AXIAL
Написати відгук
Metal Oxide Resistors 60Mohmns 1% 750V 100ppm.
Інші пропозиції RNX02560M0FKLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNX02560M0FKLB RNX02560M0FKLB Виробник : Vishay / Dale rnx-1762482.pdf Metal Oxide Resistors 60Mohmns 1% 750V 100ppm