RNX03810M0FKEE
RNX03810M0FKEE Vishay / Dale
rnx-1762482.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 1watt 10Mohms 1%
на замовлення 1338 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10.0M OHM 1% 100 PPM 1W.
Інші пропозиції RNX03810M0FKEE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNX03810M0FKEE RNX03810M0FKEE Виробник : Vishay Dale rnx.pdf Description: RES 10.0M OHM 1% 100 PPM 1W
товару немає в наявності