Продукція > VISHAY DALE > RNX038249KFKEE
RNX038249KFKEE
RNX038249KFKEE Vishay Dale
rnx.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 249K OHM 1% 100 PPM 1W
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 249 kOhms
Написати відгук
Description: RES 249K OHM 1% 100 PPM 1W, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 249 kOhms.
Інші пропозиції RNX038249KFKEE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNX038249KFKEE RNX038249KFKEE Виробник : Vishay Dale rnx.pdf Description: RES 249K OHM 1% 100 PPM 1W
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Part Status: Obsolete
Resistance: 249 kOhms