RNX038300MFNLB
RNX038300MFNLB Vishay / Dale
rnx-1762482.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors RNX-3/8 300M 1% T-00 L05
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 300M OHM 1% 1W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 300 mOhms.
Інші пропозиції RNX038300MFNLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNX038300MFNLB RNX038300MFNLB Виробник : Vishay Dale rnx.pdf Description: RES 300M OHM 1% 1W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 300 mOhms