Продукція > VISHAY DALE > RNX050200MFNEE
RNX050200MFNEE
RNX050200MFNEE Vishay Dale
rnx.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 200M OHM 1% 200 PPM 1.2W
Power (Watts): 1.2W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, High Voltage, Safety
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 225°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 200 mOhms
на замовлення 141 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200M OHM 1% 200 PPM 1.2W, Power (Watts): 1.2W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, High Voltage, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 225°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 200 mOhms.
Інші пропозиції RNX050200MFNEE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNX050200MFNEE RNX050200MFNEE Виробник : Vishay / Dale rnx-1762482.pdf Metal Oxide Resistors 200Mohms 1% 200ppm
на замовлення 685 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
RNX050200MFNEE RNX050200MFNEE Виробник : Vishay Dale rnx.pdf Description: RES 200M OHM 1% 200 PPM 1.2W
Power (Watts): 1.2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 200 mOhms