Продукція > VISHAY DALE > RNX100100MFKLB
RNX100100MFKLB
RNX100100MFKLB Vishay Dale
rnx.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 100M OHM 1% 2.5W AXIAL
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, High Voltage, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 225°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 100 mOhms
Написати відгук
Description: RES 100M OHM 1% 2.5W AXIAL, Power (Watts): 2.5W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, High Voltage, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 225°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 100 mOhms.