Продукція > VISHAY DALE > RNX10010M0FKEE
RNX10010M0FKEE
RNX10010M0FKEE Vishay Dale
rnx.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10.0M OHM 1% 100 PPM 2.5W
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, High Voltage, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 225°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 10 mOhms
Написати відгук
Description: RES 10.0M OHM 1% 100 PPM 2.5W, Power (Watts): 2.5W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, High Voltage, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 225°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 10 mOhms.
Інші пропозиції RNX10010M0FKEE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNX10010M0FKEE Виробник : Vishay / Dale rnx-1762482.pdf Metal Oxide Resistors RNX-1 10M 1% T-1 EE e3