Продукція > VISHAY DALE > RNX10015K0FKLB
RNX10015K0FKLB
RNX10015K0FKLB Vishay Dale
rnx.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 15K OHM 1% 2.5W AXIAL
Power (Watts): 2.5W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, High Voltage, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 225°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 15 kOhms
Написати відгук
Description: RES 15K OHM 1% 2.5W AXIAL, Power (Watts): 2.5W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, High Voltage, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 225°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 15 kOhms.
Інші пропозиції RNX10015K0FKLB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RNX10015K0FKLB Виробник : Vishay / Dale rnx-1762482.pdf Metal Oxide Resistors RNX-1 15K 1% T-1 L05