ROV05-101K
ROV05-101K Raychem/Littelfuse
ROV05_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 100, Uac, В = 60, Udc, В = 65, Iімп макс, А = 400, Енергія, Дж = 3,5, Розм., мм = 5, Ррозс, Вт = 0,1, С, пФ = 263, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10, аналог S05K60,... Група товару: Варистори Корпус: Disc
кількість в упаковці: 5000 шт
на замовлення 2588 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 100V 400A DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 3.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 110 V, Varistor Voltage (Min): 90 V, Varistor Voltage (Typ): 100 V, Maximum AC Volts: 60 V, Maximum DC Volts: 85 V, Capacitance @ Frequency: 263 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ROV05-101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV05-101K Виробник : Littelfuse Inc. ROV05%28H%29.pdf Description: VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 3.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 110 V
Varistor Voltage (Min): 90 V
Varistor Voltage (Typ): 100 V
Maximum AC Volts: 60 V
Maximum DC Volts: 85 V
Capacitance @ Frequency: 263 pF @ 1 kHz