ROV05-241K-S-2
ROV05-241K-S-2 Raychem/Littelfuse
ROV05_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 240, Uac, В = 150, Udc, В = 200, Iімп макс, А = 400, Енергія, Дж = 8,4, Розм., мм = 5, Ррозс, Вт = 0,1, С, пФ = 74, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10, аналог S05K150,... Група товару: Варистори Корпус: Di
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: VARISTOR 240V 400A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 8.4J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 264 V, Varistor Voltage (Min): 216 V, Varistor Voltage (Typ): 240 V, Maximum AC Volts: 150 V, Maximum DC Volts: 200 V, Capacitance @ Frequency: 74 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ROV05-241K-S-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV05-241K-S-2 Виробник : Littelfuse Inc. ROV05(H).pdf Description: VARISTOR 240V 400A DISC 5MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 8.4J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Capacitance @ Frequency: 74 pF @ 1 kHz