ROV05-471K-S-2
ROV05-471K-S-2 Raychem/Littelfuse
ROV05_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 470, Uac, В = 300, Udc, В = 385, Iімп макс, А = 400, Енергія, Дж = 17,5, Розм., мм = 5, Ррозс, Вт = 0,1, С, пФ = 50, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10, аналог S05K300,... Група товару: Варистори Корпус: D
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 89 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 89
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 470V 400A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 17.5J, Part Status: Obsolete, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ROV05-471K-S-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV05-471K-S-2 Виробник : Littelfuse Inc. ROV05(H).pdf Description: VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 17.5J
Part Status: Obsolete
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 50 pF @ 1 kHz