ROV05-471K-S
ROV05-471K-S Raychem/Littelfuse
ROV05_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 470, Uac, В = 300, Udc, В = 385, Iімп макс, А = 400, Енергія, Дж = 17,5, Розм., мм = 5, Ррозс, Вт = 0,1, С, пФ = 50, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10, аналог S05K300,... Група товару: Варистори Корпус: D
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 563 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 208
Відгуки про товар
Написати відгук
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 470, Uac, В = 300, Udc, В = 385, Iімп макс, А = 400, Енергія, Дж = 17,5, Розм., мм = 5, Ррозс, Вт = 0,1, С, пФ = 50, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10, аналог S05K300,... Група товару: Варистори Корпус: D, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції ROV05-471K-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV05-471K-S Виробник : Tyco - Raychem ROV_5mmseries.pdf Диск 5ММ Vv=470V (S05K300) Група товару: Варистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
ROV05-471K-S Виробник : TE Connectivity Raychem Circuit Protection ROV05(H).pdf Description: VARISTOR 423V 400A DISC 5MM