ROV07-241K-S-2
ROV07-241K-S-2 Raychem/Littelfuse
ROV07_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 240, Uac, В = 150, Udc, В = 200, Iімп макс, А = 1 200, Енергія, Дж = 16,8, Розм., мм = 7, Ррозс, Вт = 0,25, С, пФ = 185, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 7 mm Од.
кількість в упаковці: 3000 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3000
Відгуки про товар
Написати відгук
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 240, Uac, В = 150, Udc, В = 200, Iімп макс, А = 1 200, Енергія, Дж = 16,8, Розм., мм = 7, Ррозс, Вт = 0,25, С, пФ = 185, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 7 mm Од. , кількість в упаковці: 3000 шт.
Інші пропозиції ROV07-241K-S-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV07-241K-S-2 Виробник : Littelfuse Inc. ROV7.pdf Description: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM