ROV07-330K-S Raychem/Littelfuse
ROV07_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 33, Uac, В = 20, Udc, В = 26, Iімп макс, А = 250, Енергія, Дж = 2,2, Розм., мм = 7, Ррозс, Вт = 0,02, С, пФ = 1 840, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 7 mm Од. вим:
кількість в упаковці: 5000 шт
Написати відгук
Description: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 2.2J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 36.3 V, Varistor Voltage (Min): 29.7 V, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V, Capacitance @ Frequency: 1840 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ROV07-330K-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV07-330K-S Виробник : Littelfuse Inc. ROV7.pdf Description: VARISTOR 33V 250A DISC 7MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 2.2J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 36.3 V
Varistor Voltage (Min): 29.7 V
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
Capacitance @ Frequency: 1840 pF @ 1 kHz