ROV07-390K-2
ROV07-390K-2 Raychem/Littelfuse
ROV07_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 39, Uac, В = 25, Udc, В = 31, Iімп макс, А = 250, Енергія, Дж = 2,4, Розм., мм = 7, Ррозс, Вт = 0,25, С, пФ = 110, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 7 mm Од. вим: ш
кількість в упаковці: 3000 шт
Написати відгук
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 39, Uac, В = 25, Udc, В = 31, Iімп макс, А = 250, Енергія, Дж = 2,4, Розм., мм = 7, Ррозс, Вт = 0,25, С, пФ = 110, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 7 mm Од. вим: ш, кількість в упаковці: 3000 шт.
Інші пропозиції ROV07-390K-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV07-390K-2 Виробник : Littelfuse Inc. ROV7.pdf Description: VARISTOR 39V 250A DISC 7MM