ROV07-820K-S
ROV07-820K-S Raychem/Littelfuse
ROV07_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 82, Uac, В = 50, Udc, В = 65, Iімп макс, А = 1 200, Енергія, Дж = 5,5, Розм., мм = 7, Ррозс, Вт = 0,25, С, пФ = 643, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disс 7 mm Од. вим:
кількість в упаковці: 5000 шт
на замовлення 70 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5000
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 5.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 90.2 V, Varistor Voltage (Min): 73.8 V, Varistor Voltage (Typ): 82 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 65 V, Capacitance @ Frequency: 643 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ROV07-820K-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV07-820K-S Виробник : Littelfuse Inc. ROV7.pdf Description: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 5.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
Capacitance @ Frequency: 643 pF @ 1 kHz