ROV07H331K-S-2
ROV07H331K-S-2 Raychem/Littelfuse
ROV07_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 330, Uac, В = 210, Udc, В = 275, Iімп макс, А = 1 750, Енергія, Дж = 28, Розм., мм = 7, Ррозс, Вт = 0,25, С, пФ = 141, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 7 mm Од. ви
кількість в упаковці: 3000 шт
на замовлення 630 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3000
Відгуки про товар
Написати відгук
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 330, Uac, В = 210, Udc, В = 275, Iімп макс, А = 1 750, Енергія, Дж = 28, Розм., мм = 7, Ррозс, Вт = 0,25, С, пФ = 141, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 7 mm Од. ви, кількість в упаковці: 3000 шт.
Інші пропозиції ROV07H331K-S-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV07H331K-S-2 Виробник : Littelfuse Inc. ROV7.pdf Description: VARISTOR 330V 1.75KA DISC 7MM