ROV10-241K-S-2
ROV10-241K-S-2 Raychem/Littelfuse
ROV10_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 240, Uac, В = 150, Udc, В = 200, Iімп макс, А = 2 500, Енергія, Дж = 33,5, Розм., мм = 10, Ррозс, Вт = 0,4, С, пФ = 325, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 10 mm Од.
кількість в упаковці: 2000 шт
Написати відгук
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 240, Uac, В = 150, Udc, В = 200, Iімп макс, А = 2 500, Енергія, Дж = 33,5, Розм., мм = 10, Ррозс, Вт = 0,4, С, пФ = 325, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 10 mm Од., кількість в упаковці: 2000 шт.
Інші пропозиції ROV10-241K-S-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV10-241K-S-2 Виробник : Tyco - Raychem ROV_10mmseries.pdf Диск 10ММ Vv=240V (S10K150) Група товару: Варистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
ROV10-241K-S-2 Виробник : Littelfuse Inc. ROV10,H.pdf Description: VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM