ROV10-241K-S
ROV10-241K-S Raychem/Littelfuse
ROV10_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 240, Uac, В = 150, Udc, В = 200, Iімп макс, А = 2 500, Енергія, Дж = 33,5, Розм., мм = 10, Ррозс, Вт = 0,4, С, пФ = 325, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 10 mm Од.
кількість в упаковці: 2500 шт
на замовлення 56 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 33.5J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 264 V, Varistor Voltage (Min): 216 V, Varistor Voltage (Typ): 240 V, Maximum AC Volts: 150 V, Maximum DC Volts: 200 V, Capacitance @ Frequency: 325 pF @ 1 kHz.
Інші пропозиції ROV10-241K-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV10-241K-S Виробник : Littelfuse Inc. ROV10%2CH.pdf Description: VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 33.5J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Capacitance @ Frequency: 325 pF @ 1 kHz