ROV10-271K-S-2
ROV10-271K-S-2 Raychem/Littelfuse
ROV10_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 270, Uac, В = 175, Udc, В = 225, Iімп макс, А = 2 500, Енергія, Дж = 39,5, Розм., мм = 10, Ррозс, Вт = 0,4, С, пФ = 334, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 10 mm Од.
кількість в упаковці: 2000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 270, Uac, В = 175, Udc, В = 225, Iімп макс, А = 2 500, Енергія, Дж = 39,5, Розм., мм = 10, Ррозс, Вт = 0,4, С, пФ = 334, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 10 mm Од., кількість в упаковці: 2000 шт.
Інші пропозиції ROV10-271K-S-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV10-271K-S-2 Виробник : TE Connectivity Raychem Circuit Protection ROV10,H.pdf Description: VARISTOR 243V 2.5KA DISC 10MM