ROV10-561K-S
ROV10-561K-S Raychem/Littelfuse
ROV10_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 560, Uac, В = 350, Udc, В = 460, Iімп макс, А = 2 500, Енергія, Дж = 78, Розм., мм = 10, Ррозс, Вт = 0,4, С, пФ = 186, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 10 mm Од. в
кількість в упаковці: 1500 шт
на замовлення 16 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 1500
Відгуки про товар
Написати відгук
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 560, Uac, В = 350, Udc, В = 460, Iімп макс, А = 2 500, Енергія, Дж = 78, Розм., мм = 10, Ррозс, Вт = 0,4, С, пФ = 186, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 10 mm Од. в, кількість в упаковці: 1500 шт.
Інші пропозиції ROV10-561K-S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV10-561K-S Виробник : Tyco - Raychem ROV_10mmseries.pdf Диск 10ММ Vv=560V (S10K350) Група товару: Варистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
ROV10-561K-S Виробник : TE Connectivity Raychem Circuit Protection ROV10,H.pdf Description: VARISTOR 504V 2.5KA DISC 10MM