ROV14-271K-S-2
ROV14-271K-S-2 Raychem/Littelfuse
ROV14_RAY.pdf
Виробник: Raychem/Littelfuse
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 270, Uac, В = 175, Udc, В = 225, Iімп макс, А = 4 500, Енергія, Дж = 101, Розм., мм = 14, Ррозс, Вт = 0,6, С, пФ = 655, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 14 mm Од.
кількість в упаковці: 750 шт
Написати відгук
Варистор металоксидний вивідний, U, В @ 1.0 мА = 270, Uac, В = 175, Udc, В = 225, Iімп макс, А = 4 500, Енергія, Дж = 101, Розм., мм = 14, Ррозс, Вт = 0,6, С, пФ = 655, Тексп, °С = -40...+85, Точ.,% = 10,... Група товару: Варистори Корпус: Disc 14 mm Од. , кількість в упаковці: 750 шт.
Інші пропозиції ROV14-271K-S-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROV14-271K-S-2 Виробник : TE Connectivity Raychem Circuit Protection ROV14.pdf Description: VARISTOR 243V 4.5KA DISC 14MM