ROX050200KFKEL
ROX050200KFKEL Vishay / Dale
rox-1763055.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Oxide Resistors 3watt 200Kohms 1% 100ppm
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200K OHM 2W 1% AXIAL, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 200 kOhms.
Інші пропозиції ROX050200KFKEL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX050200KFKEL ROX050200KFKEL Виробник : Vishay Dale rox.pdf Description: RES 200K OHM 2W 1% AXIAL
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 200 kOhms