ROX05SJ10R
ROX05SJ10R TE Connectivity Passive Product
product-2-1676123-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 10 OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.295" L (2.50mm x 7.50mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 25000 шт:
Написати відгук
Description: MINIREEL TE CONNECTIVITY / NEOHM - ROX05SJ10R - RES, 10R, 0.5W, AXIAL, METAL OXIDE, tariffCode: 0, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded, Widerstandstechnologie: Metal Oxide, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, Widerstandstyp: Flame Proof, Widerstand: 10ohm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 500mW, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 7.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: ROX Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 250V, Produktdurchmesser: 2.5mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: -, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ROX05SJ10R ROX05SJ10R Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2-1676123-7.datasheet.pdf Description: RES 10 OHM 5% 1/2W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Мінімальне замовлення: 32
ROX05SJ10R ROX05SJ10R Виробник : MINIREEL TE CONNECTIVITY / NEOHM 2847188.pdf Description: MINIREEL TE CONNECTIVITY / NEOHM - ROX05SJ10R - RES, 10R, 0.5W, AXIAL, METAL OXIDE
tariffCode: 0
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded
Widerstandstechnologie: Metal Oxide
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Widerstandstyp: Flame Proof
Widerstand: 10ohm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 500mW
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 7.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: ROX Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 250V
Produktdurchmesser: 2.5mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C